به فروشگاه اینترنتی اینتل موبایل خوش آمدید
فروشگاه اینتل موبایل ، در ابتدا تنها به صورت مرکز پخش تلفن همراه پا به عرصه فعالیت گذاشت و پس از کسب تجربه های لازم ، در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی محصولات دیجیتال برای تمامی هموطنان عزیز در جهت کاهش سفرهای درون شهری و دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران با مناسب ترین قیمت ایجاد گردیده است.

اینتل موبایل در حوزه های متفاوت عرضه محصولات دیجیتال فعالیت می نماید.
فروشگاه آنلاین و حضوری اینتل موبایل با تکیه بر اعتماد شما عزیزان در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات فروش، اقدام به فروش محصولات الکترونیک با نازل ترین قیمت در بازار ایران نموده است.
اینتل موبایل فقط یک پخش کننده کالا نیست بلکه اعتقاد ما خدمات مناسب به مشتری ، آگاهی از دانش روز که نیاز اصلی مشتری امروز میباشد را تامین نماید و تلاش میکنیم در این فروشگاه اینترنتی مطالب مفید و به روز محصولات را ارائه نماییم.

چرا از موبایل اینتل خرید کنیم،؟؟

  • عرضه ی مستقیم کالا از عمده فروشان به مصرف کنندگان که موجب ارائه قیمت های کاملا رقابتی به دلیل حذف سایر هزینه ها شده است
  • تحویل فوری محصول برای شهرستان ها کمتر از دو روز
  • ۷ روز مهلت تست و در صورت خرابی محصول تعویض و یا کل مبلغ برای مشتری پس داده میشود
  • برخورداری از کادر مجرب فنی ، و ارائه ی مشاوره دقیق از انواع محصولات و بازار روز با پاسخ گویی ۲۴ ساعته

امیدوارم تیم ما بتواند چند درصدی از نیازهای شما عزیزان را در دغدغه ی خرید موبایل که امروزه متاسفانه با وارد کرد کالاهی فیک در بازار و تشخیص ندادن محصولات اصل از کپی چشم و گوش شما را بازتر نگه داریم

شما می توانید جهت استعلام و اعتماد بیشتر بخش تماس با ما و مجوزها را بررسی کنید

 

 

تیم ما در هفت روزه هفته و 24 ساعته
جوابگوی شما مشتریان گرامی میباشد

 

🌹یک بار اعتماد ، یک عمر همکاری 🌹